فروشگاه اینترنتی پوشاک و خرید ست لباس زنانه بیتا۳

با توسعه صنعت ارتباطات و تجارت الکترونیک و همگانی شدن استفاده از اینترنت در زندگی روزمره الگو های نوین خرید مطابق با نیازها و سلایق امروزی بشر بوجود آمده است. امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی دیگر امری تشریفاتی و دور از ذهن نیست بلکه بخش زیادی از نیاز های خانواده ها را تامین می کند.
زندگی های پر مشغله کنونی ما را بر آن داشته تا برای سپری کردن اوقات فراغت خود بین اموری همچون مطالعه، ورزش، تفریحات شخصی یا خرید یکی را انتخاب کنیم به همین جهت تلاش بر این است تا روش ساده تری برای انجام فعالیت های وقت گیری مانند خرید برگزینیم. یکی از بهترین روشها در دنیای مدرن امروز خرید اینترنتی است. در خرید از فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه در ترافیک و یافتن محل پارک نیست و این فرصت را به ما می دهد تا زمان کمتری برای خرید صرف کرده و اوقات فراغت خود را بیشتر صرف سایر امور مورد علاقه خود کنیم.
از طرف دیگر منافع خرید اینترنتی از قبیل تنوع و گستردگی انتخاب کالا و حق انتخاب بیشتر، مقایسه دقیق محصولات در زمانی کوتاه، امکان خرید از خانه، دفتر کار و حتی از طریق تلفن همراه، راحتی و آرامش در هنگام خرید و … باعث گردید هر انسان هوشمندی از این روش برای تامین نیازهای خود هر چه بیشتر بهره گیرد.
در جهان امروز خرید پوشاک از طریق فروشگاه های اینترنتی نیز بخش گسترده ای از بازار تجارت الکترونیک را به خود اختصاص داده است.
عدم وجود فروشگاه اینترنتی پوشاک و خرید ست لباس زنانه با قیمت مناسب، در کشورمان مجموعه بیتا۳ را بر آن داشت تا با ایجاد یک فروشگاه پوشاک و خرید ست لباس زنانه ضمن بر طرف نمودن این خلاء زمینه را برای خرید هرچه بهتر هموطنان فراهم آورد. لازم به ذکر است که با گسترش و توسعه وبسایت، سعی ما بر این است که دیگر محصولاتی که مورد نیاز هموطنان عزیزمان است را نیز برای فروش قرار دهیم تا کارشان برای خرید راحت تر شود.
بیتا۳ با جمع آوری کلکسیونی از متنوع ترین برندهای با کیفیت و برتر ضمن ارائه حق انتخاب وسیعی از محصولات خریدی مطمئن و دلچسب را برای مشتریان به ارمغان آورد.
خطی مشی بیتا۳ کیفیت، پشتیبانی، صداقت، اعتماد، عملکرد مطلوب، تعهد و حفظ مبانی اخلاقی و حرفه ای می باشد.
این مجموعه در تلاش است تا سرویسی با کیفیت و بروز را به منظور سهولت در فرایند انتخاب و خرید در وب سایت خود برای مشتریان مهیا نماید و امکانات کامل و کاربر پسندی را در اختیار آنان قرار دهد.
تمام تلاش بیتا۳، گسترش و بهتر شدن هر چه سریع تر فروشگاه است تا مشتریان و کاربران گرامی، با سادگی بیشتر و خیالی آسوده تر خرید کنند.
این فروشگاه ضمن همکاری با تولیدکنندگان برتر و طیف گسترده ای از برندها تلاش می کند تا پوشاک با کیفیت مطلوب و منطبق با نیاز متفاوت مشتریان با قیمت های مناسب به دست آنان برساند. ارائه خدمات پس از فروش و پاسخگویی به مشتریان محترم یکی دیگر از اولیت های مهم وب پوش بوده تا از این رو رضایت حداکثری خریداران را که سرمایه اصلی خود می داند فراهم آورد.
راهنمای انتخاب سایز محصولات
شاید یکی از مشکلاتی که در ذهن شما برای خرید اینترنتی پوشاک باشد چگونگی انتخاب سایز مناسب است. ما شما را در انتخاب دقیق‌تر سایز کمک خواهیم کرد:
استفاده از جدول راهنمای سایز هر محصول
در صفحه هر کالا یک جدول راهنمای سایز منحصر به همان کالا قرار داده شده است که استفاده از آن بسیار آسان می‌باشد . شما با کلیک کردن بر روی آیکون راهنمای سایز می‌توانید این جدول را مشاهده کنید. در این جدول اندازه‌های دقیق هر سایز از کالا قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که یکی از لباس های خود را روی سطح صاف پهن کرده و طبق تصویر ارائه شده در راهنمای سایز اندازه خودتان را بدست آورید. سپس اندازه های بدست آمده را با جدول سایز ارائه شده مقایسه کنید و سایز مناسب خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر اندازه عرض سینه تی شرت شما ۵۱ سانتی متر بود سایزی را انتخاب کنید که عرض سینه آن نزدیک به ۵۱ سانتی متر باشد.
نکته ۱: مهم ترین اندازه برای انتخاب سایز لباس‌هایی از قبیل پیراهن و تی شرت ، اندازه عرض سینه و عرض کمر می باشد . سایر اندازه‌ها از قبیل طول آستین یا طول لباس در انتخاب سایز لباس چندان تاثیر گذار نبوده و صرفا به سلیقه شما در نوع لباس پوشیدن مربوط می باشد.
نکته ۲: انتخاب سایز شلوار و کت نیز به همین صورت می باشد. برای شلوار عرض کمر و عرض باسن و برای کت عرض سینه و عرض کمر در انتخاب سایز تاثیرگذار هستند.
نکته ۳: برای خرید هر نوع لباسی ، همان نوع لباس خود را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال برای خرید پیراهن ، پیراهن خود را اندازه گیری کنید و برای خرید تی شرت ، تی شرت خود را اندازه گیری کنید.
نکته ۴: به طور معمول قواره لباس‌ها کمی با یکدیگر متفاوت هستند به همین دلیل ممکن است لباسی سایز لارج مناسب شما باشد و یک لباس دیگر سایز ایکس لارج . به همین دلیل سایز لباس را با توجه به سایز لباس قبلیتان انتخاب نکنید و با توجه به راهنمای سایز همان کالا انتخاب کنید.
در پایان یادآور می شویم اگر بعد از تحویل کالا احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست با رعایت موارد ذکر شده در شرایط برگشت کالا تا ۷ روز فرصت تعویض یا عودت محصول را دارید.
روش ارسال سفارشات:
ارسال سفارشات در بیتا۳ به دو روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری (ویژه‌ی شهر شیراز) انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و بیتا۳ مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت.
همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.
مدت زمان تحویل:

– پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهر تهران ۱ الی ۲ روز کاری و در سایر شهر‌ها ۲ الی ۳ روز کاری می باشد.- پیک موتوری (ویژه‌ی شهر شیراز): زمان ارسال و تحویل سفارشات توسط پیک موتوری ۱ الی ۲ روز کاری میباشد. به منظور هماهنگی زمان ارسال، همکاران ما در ساعات اداری با مشتریان گرامی تماس خواهند گرفت.

هزینه ارسال
– پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارشات زیر ۴۰۰ هزار تومان به سراسر کشور از جمله شهر شیراز توسط پست پیشتاز مبلغ ۱۰ هزار تومان می باشد.
– پیک موتوری (ویژه‌ی شهر شیراز): هزینه ارسال سفارشات زیر ۴۰۰ هزار تومان مبلغ ۹ هزار تومان می باشد. در صورتی که محدوده آدرس مشتریان گرامی خارج از شهر شیراز باشد مابه التفاوت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا دریافت خواهد شد.
ارسال رایگان
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای ۴۰۰ هزار تومان به سراسر کشور از جمله شهر شیراز رایگان می باشد. در صورتی که محدوده آدرس مشتریان محترم خارج از شهر شیراز باشد بیتا۳ مبلغ ۹ هزار تومان از هزینه ارسالی را پرداخت خواهد کرد و مابه التفاوت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا دریافت خواهد شد.
جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت  سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.

روش پرداخت سفارشات

شما می‌توانید جهت پرداخت وجه کالای خریداری شده خود یکی از روش‌های زیر را انتخاب نمایید:
۱- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی
سریع ترین، آسان ترین و امن ترین روش پرداخت استفاده از درگاه اینترنتی می‌باشد. کاربران بیتا۳ می‌توانند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی با استفاده از کلیه کارت‎های عضو شتاب پرداخت نمایند. این امر علاوه بر کاهش‌ زمان عملیات پرداختی، بیتا۳ را در ارسال سریع‌تر کالاهای خریداری شده کمک می‌نماید. بدیهی است پرداخت موفق به معنی ثبت نهایی سفارش بوده و عملیات آماده سازی و ارسال سفارش به صورت خودکار انجام می‌پذیرد.
۲- پرداخت کارت به کارت
روش دیگر جهت پرداخت وجه کالای خریداری شده استفاده از فرآیند کارت ‌به کارت می‌باشد. در این روش مشتریان محترم می‌توانند از طریق اینترنت بانک و یا مراجعه به یکی از دستگاه‌های خودپرداز موجود در سطح شهر نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. کاربران پس از انتقال وجه می‌بایست کد پیگیری پرداخت را در پروفایل خود در قسمت سفارش ها -> توضیحات درج نمایند.

شرایط بازگشت کالا


شرایط بازگشت یا تعویض سفارشات
جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، بیتا۳ امکان بازگشت یا تعویض ۷ روزه کالا را در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر امکان تعویض یا عودت کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به موارد زیر دقت نمایید:
۱-تعویض یا بازگشت کالا
اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید می توانید با همکاران پشتیبانی بیتا۳ تماس بگیرید و درخواست بازگشت یا تعویض کالا را اطلاع دهید. سپس کالایی را که درخواست بازگشت یا تعویض آن را دارید توسط پست برای بیتا۳ به آدرس “شیراز، خیابان عفیف آباد، مجتمع تجاری سپهر، طبقه اول، پلاک ۳۰۹” با کد پستی ۷۱۸۳۷۴۱۶۶۱ ارسال نمایید. پس از دریافت مرسوله توسط بیتا۳ به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد:
 • اگر شما درخواست تعویض کالا را داشته باشید کالای جدید برای شما پست می‌شود.
 • اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه کالای عودت داده شده توسط بیتا۳ به شما برگشت داده خواهد شد.

 شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری است.

چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟
 • زمان استفاده از این سرویس تا ۷ روز بعد از تحویل کالا می باشد پس اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتماً قبل از اتمام ۷ روز اقدام نمایید.
 • در مدت زمان ۷ روز نباید از کالا استفاده شود. یک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس پلمپ میشود. این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست. لباس‌هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد بیتا۳ آنها را به منزله استفاده شده در نظر می‌گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود.
 • کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط بیتا۳ دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
۲- وجود ایراد در کالا
واحد کنترل کیفیت بیتا۳ قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان بیتا۳ باشد این مجموعه نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می‌نماید. چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می‌توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف مدت ۲ تا ۳ روز کاری پس از دریافت کالا توسط بیتا۳ انجام خواهد شد و فروشگاه هزینه عودت کالا را نیز برعهده خواهد گرفت.
شرایط تعویض کالا دارای ایراد
 • کاربران می‌بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا ایراد را از طریق پروفایل و یا تماس تلفنی به کارشناسان وب‌پوش اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت ۷ روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
 • ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا، برخورد شی تیز و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
 • ایراد اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان بیتا۳ قرارگیرد.
 • کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط بیتا۳ دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان بیتا۳ نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
۳- عدم تطابق کالا
در صورتی که کالای تحویلی مغایر با کالای سفارش داده شده توسط مشتری باشد با رعایت شرایط زیر مشمول سرویس تعویض ۷ روزه است. در صورتی که کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض و یا وجه پرداختی به حساب مشتری واریز می‌گردد.
شرایط تعویض کالای نامنطبق
 • در صورت عدم انطباق کالای تحویل شده با نمونه ارائه شده در سایت مشتری باید حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض یا عودت کالا به کارشناسان بیتا۳ از طریق تماس تلفنی در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
 • استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ‌ها از کالا بوده و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نیست.
 • در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ کالا مقدور باشد (از قبیل عطر و ادکلن) ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می‌شود.
 • کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط بیتا۳ دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
 درصورت درخواست تعویض، کالا برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت ، وجه کالا به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد.
شایان ذکر است مسئولیت ثبت سفارش با مشتریان محترم می‌باشد و در صورت تغییر در سفارشات، هزینه ارسال مجدد و برگشت کالا بر عهده مشتریان محترم خواهد بود

برای مشاهده سوالات متداول مربوط به خرید از فروشگاه اینترنتی پوشاک بیتا۳ و  سوالات متداول اینجا کلیک کنید.